Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měření energie smůli a štěstí pomocí kyvadla

12. 4. 2008

Pomocí kyvadla se dají měřit různé věci,zkoušel jsem měřit u pár lidí jejich energii smůly,štěstí a výsledky byly zajímavé.

Energie smůly.

Když má někdo energie smůly nadbytek tak se mu smůla prostě lepí na paty.Energie smůly narůstá do té doby než dojde k nějaké špatné události asi do +30% (nadbytek) a potom se vrací do nulové hodnoty.

Energie štěstí.

Energie štěstí je ale stabilnější.Ta se moc nemění. Pokud má dotyčný některou z čaker zablokovanou a nebo neprůchodnou tak jeho energie štěstí se pohybuje kolem nuly.Pokaždé to tak být nemusí.Po odblokování a zprůchodnění čaker tak jeho energie ukazuje nadbytek.

Na měření energie používám tabulku:


Tabulka se může použít na měření energie čaker,smůly,štěstí a nebo třeba jak je na tom s energií postižený orgán nemocného člověka. Když má někdo ten dar předávání energie tak může nemocnému pomoci tím že mu posílí energií poškozený orgán a hodnotu energie zkontroluje na tabulce.Už při hodnotě +35% dochází k vyléčení.

Pomocí kyvadla můžeme měřit i kolik stresu obsahuje naše tělo,množství nemocné bioplazmy,na kolik procent je poškozený nemocný orgán atd. Na vytvoření různých tabulek stačí použít úhloměr.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář